LaSorpresa Pizzeria Kuchnia Menu Kontakt LaSorpresa Zamów Pizzę

Pizzeria


Jesteśmy firmą gastronomiczną. Zaczęliśmy naszą działalność w 1996 roku i od tego czasu stale się rozwijamy dążąc do zadowolenia naszych klientów oraz  jak najlepszej jakości naszych produktów. Nasze wyroby to: wysokiej jakości pizze, dania mięsne, sałatki, ryby, desery oraz oryginalne włoskie kawy.

Pizzeria La Sorpresa położona jest w samym centrum Żywca przy skrzyżowaniu głównych tras: Bielsko- Biała - Korbielów, Kraków - Zwardoń, itp. Dojazd>>>

Obecnie po rozbudowie nasza restauracja posiada dwa piętra, a na każdym z nich znajduje się taras z ogródkiem Browaru Żywieckiego z widokiem na górę Żar. Możemy również, dzięki temu, zaoferować więcej przestrzeni z podziałem na klimatyzowane sale dla palących i niepalących z bezpłatnym dostępem do internetu (Wi - Fi).

Sasiadujemy z największym centrum handlowym w Żywcu, a więc przed naszym lokalem znajduje się duży, darmowy parking.

Przez 20 lat istnienia stworzyliśmy swoistego rodzaju tradycję. Niezmienna receptura, ciągle tak samo wysoka jakość naszych wyrobów sprawiła, że posiadamy bardzo dużą grupę stałych klientów, dlatego jesteśmy najbardziej rozpoznawalną pizzerią w Żywcu.

Wszystkim naszym Klientom dziękujemy i zapraszamy!